A Bright White tortabevonó fondant hófehér, finom, vaníliás ízű.
A Bright White cukormassza havasan fehér, finom vaníliás ízű. Kiváló tortabevonóhoz és formák kiszúrásához. Használat előtt alaposan gyúrja át a masszát, majd porcukorral megszórva nyújtsa vékonyra. A cukormasszát modellezésre vagy különféle formák és minták készítésére is használhatja. Élelmiszerfestékkel színezhető. A legjobb eredmény érdekében színezés után hagyja a fondantot körülbelül egy órát pihenni (letakarva). További feldolgozás előtt ismét gyúrja át a cukormasszát. Egy kb. 20 cm átmérőjű kerek torta bevonásához körülbelül 500 g fondant szükséges.
A FunCakes bevonó massza finom vaníliás ízű, rendkívül rugalmas, sima és könnyen kezelhető, finom szerkezetének köszönhetően. A fondant puha, formázható, és feldolgozás után teljesen megkeményedik.
Szaténos felületének köszönhetően a FunCakes bevonóanyag ideális torták bevonásához. Ha formákat szúr ki belőle, biztos lehet benne, hogy szép, tiszta és éles kivágásokat kap.
A bevonó massza dekorációk készítésére is alkalmas; könnyen formázhat belőle különböző alakzatokat és mintákat.
Tartalom: A bevonó massza cukormasszából készült. Nettó tömeg: 250 g.
Tárolás: száraz, sötét helyen, 15 °C–20 °C között tárolandó.
A csomag a következőket tartalmazza: 250 g
cukor (79%), növényi zsír (pálmamag, pálma), glükózszirup, víz, nedvesítőszer: E422, emulgeálószer: E471, sűrítőanyag: E415, E466, aroma, tartósítószer: E200, sav: E330.
| Energiaérték kJ | 1685 kj |
| Energiaérték kcal | 402,6 kcal |
| Zsírok | 6,7 g |
| - ebből telített zsírsavak | 4,6 g |
| Szénhidrátok | 85 g |
| - ebből cukrok | 83 g |
| Fehérje | 0,9 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,1 g |
Hollandia
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Fondant - fehér |
| Fondant - 250 g | |
| Gyártó | FunCakes |
| EAN | 8720143514180 |
| Termékszám | F20100 |